Суббота, 26 сентября 2020 16:13

Конкурс "Кришатлевий мікрофон" 2020

Проведення фестивалю - конкурсу "Кришталевий мікрофон" 10 жовтня 2020, номінація Музика.

Через епідеміологічну ситуацію, оргкомитет вирішив проводити по одній номінації фестивалю в один день. Тобто регламент виглядає так:

10 жовтня номінація "Музика"
 
16 жовтня німинація "Художнє читання"

Любі учасники-музиканти! Ура! Ми нарешті можемо розраховувати на особисту зустріч з вами, в концертній залі нашої школи на урочистій події. Всі ми чекали на мождивість поновити концертно-фестивальну діятельність, и дуже раді, що першою подією стане саме Музичний конкурс, де ми разом зможемо насолодитися грою юних інструменталістів та вокальними композициями наших довгоочікуваних учасників.

Всі заявки, які подавалися раніше залишаються в силі. Але при цьому, якщо у когось змінився репертуар, адже ми розуміємо що минуло багато часу, то повідомьт, будт-ласка оргкомітет про зміни (як зручно: електронною поштою, телефоном - 0675733939)  до 2 жовтня. Також, якщо сталися будь-які інші зміни (склад виконавців, змінився викладач, тощо) повідомте про це також.

Початок фестивалю планується 10 жовтня о 10.00. Для запобігання скупченню ми поділили учасників на групи (за віком та жанрами). Трохи пізніше опублікуємо приблизний графік виступів.

Нагадуємо про необхідність дотримання маскового режиму та заходів протиепідеміологічної безпеки.