Пятница, 09 октября 2020 18:02

Журі фестивалю-конкурсу "Кришталевий мікрофон" в номінації МУЗИКА

Єгоров Єгор Олегович.

Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавців на народних інструментах в номінації «Баян». Бакалавр кафедри народних інструментів України ХНУМ им. И. П. Котляревського (клас професора ). Викладач класу баяна та акордеона ДМШ № 2 ім. П. І. Чайковського, керівник ансамблю пісні «Слобожани» Харківського міського парку культури та відпочинку ім. М.Горького; концертмейстер та соліст народного хору народної пісні БК Основ’янського району.
 
Запорожан Дмитро
Лауреат міжнародних конкурсів та всеукраїнських фестивалів. Магістрант ХНУМ ім. І. П. Котляревського (клас професора, Заслуженого діяча мистецтв України Говорухіної Н.О.). Концертно-камерний співак, викладач академічного сольного співу ДМШ N°1 ім. Л. Бетховена.
 
Коноров Олексій Олексійович
Лауреат міжнародних фестивалів та всеукраїнських конкурсів. Магистрант кафедр Оперної підготовці та Хорового диригування ХНУМ ім. І. П. Котляревського. Завідувач вокально-хорового відділу ДМШ №°1 ім. Л. Бетховена.
 
Ушакова Маргарита Сергіївна.
Лауреат Міжнародних конкурсів піаністів імені Б. Сметани (Чехія), «Amigdala» (Італія) у номінації соло та в складі фортепінного ансамблю у міжнародних конкурсах в Санкт-Петербурзі та Чехії. Магістрант кафедри спеціального фортепіано ХНУМ им. И. П. Котляревського (клас професора, Заслуженого діяча мистецтв України Горецької Н. В.). Концертмейстер кафедри оперно-симфоничного диригування ХНУМ им. И. П. Котляревського.
 
Шнирьова Анастасія Євгенівна.
Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Магістрант ХНУМ им. И. П. Котляревського. Проходила стажування у Вищій консерваторії музики у м. Віго (Іспанія). Викладач класу гітари в ДМШ № 6.
 
Аулова Анна Святославівна.
Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Магістрант оркестрового факультету кафедри народних інструментів України ХНУМ им. И. П. Котляревського (клас професора, Заслуженого діяча мистецтв України Костенко О. А.). Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Викладач з класу цимбалів у ДМШ 5 ім. Римського-Корсакова. Артист  оркестра  у «Великому Академічному Слобожанському Ансамблі Пісні І Танцю»
 
Онищенко Олександра Юріївна
Завідувач оркестрового відділу ДШМ № 2 ім. П. І. Чайковського