Списки учащихся и педагогов по группам на 2021-2022 учебный год

Діти 3-річного віку (3 роки станом на 1 вересня)

Група №1 (неділя 10.00)
педагог Торшилова Яна Олексіївна
концертмейстер Савченко Оксана Борисівна

 

  1. Власюк Леонора
  2. Доіджашвили Теона
  3. Іваськів Белла
  4. Каспрук Уляна
  5. Конькова Мішель
  6. Мовчун Олеся
  7. Новикова Вера
  8. Проніна Ніколь
  9. Суслова Домініка
  10. Федотова Дарія
  11. Хайкова Валерія
  12. Хайков Всеволод
  13. Якут Марьяна 
Група № 2  (неділя 11.00)
педагог Торшилова Яна Олексіївна
концертмейстер Савченко Оксана Борисівна
  1. Алхимова Злата
  2. Второва Катя
  3. Гилюк Софія
  4. Горло Мілана
  5. Дзюбенко Анастасія
  6. Карабут Патриція
  7. Керницька Оливія
  8. Кудрявцева Мішель
  9. Курбатова Емілія
  10. Куксова Китана
  11. Сербинено Кіра
  12. Супрун Мілана
  13. Сушко Єлізавета
  14. Федина Кристина
  15. Чубенко Марина


Діти 4-річного віку (станом на 1 вересня)

Група № 4 
педагог Топоркова Олена Валеріївна
концертмейстер Маркіна Ірина Юріївна
  1. Башилов Еміль
  2. Болдирєва Марія
  3. Воронець Олівія
  4. Гавкалова Уляна
  5. Гелашвілі Тінатін
  6. Гюлумян Анастасия
  7. Горячева Марина
  8. Ільєнкова Валерія
  9. Казначєєвська Маргарита
  10. Ковальчук Аделіна
  11. Коробкіна Анна
  12. Кравчук Емма
  13. Малышева Злата
  14. Марецька Мирослава
  15. Москаленко Ксенія
  16. Ніколаєнко Євгенія
  17. Носальська Валерія
  18. Носальська Кіра
  19. Посаженнікова Марія
  20. Романова Анна
  21. Сергиєнко Ірина
  22. Тютюник Софія
  23. Хмелік Аліса
  24. Чупріна Ангеліна
  25. Шевакова Аріна
  26. Котова Катерина
  27. Мільяченко Ярослав
Група № 6 
педагог Топоркова Олена Валеріївна
концертмейстер Маркіна Ірина Юріївна
  1. Азаренкова Вероніка
  2. Артеменко Амелія
  3. Бурякова Єлизавета
  4. Довгань Соломія 
  5. Дуденко Влада
  6. Камчадалова Анастасия
  7. Каржинєрова Регіна
  8. Кобзар Єлизавета 
  9. Ковтун Стефанія
  10. Копернак Аріана
  11. Коробкіна Анна
  12. Кравцова Катерина
  13. Мільшина Феодора
  14. Надолл Віра
  15. Нгуен Матвій
  16. Олесюк Катерина
  17. Сафонова Анна
  18. Стєпанова Софія
  19. Тараненко Василіса
  20. Хорев Георгій
Група № 7 
педагог Боцвіна Кристина Володимірівна
концертмейстер
  1. Авилова Диана
  2. Апілат Іветта
  3. Байбара Аліса
  4. Горб Олександра
  5. Дудишева Єлізавета
  6. Люсіна Ангеліна
  7. Мірзаєва Варвара
  8. Недвига Софія
  9. Остапенко Ірина
  10. Полякова Олександра
  11. Рождественська Ніка
  12. Сотнік Ангеліна
  13. Хатнянская Мія
  14. Цисарь Мірослава
  15. Яковлева Софія

 

Діти 5-річного віку (станом на 1 вересня)

Група № 3
педагог Торшилова Яна Олексіївна
концертмейстер Савченко Оксана Борисівна
  1. Белінська Аріана
  2. Бондаренко Анастасія
  3. Бульба Вероніка
  4. Воробйова Вікторія
  5. Гармаш Катерина
  6. Глинская Соломия
  7. Деменко Есения
  8. Єременко Анастасія
  9. Зарівчацька Крістіна
  10. Каменська Крістина
  11. Маслова Марія
  12. Михайленко Поліна
  13. Мостовой Демид
  14. Ноздрачова Марія
  15. Недова Мирослава
  16. Павленко Даріна
  17. Савчева Ніколь
  18. Третьякова Вероніка


Группа № 5 
педагог Торшилова Яна Олексіївна
концертмейстер Савченко Оксана Борисівна 
  1. Башкірова Єкатерина
  2. Борбунюк Варвара
  3. Буртнік Катерина
  4. Воробйова Ганна
  5. Грушко Тетяна
  6. Дубко Кирило
  7. Ероян Николь
  8. Жигалова Вероніка
  9. Залкін Сергій
  10. Івенко Олександра
  11. Калашнікова Анна
  12. Мцитурі Маріам
  13. Олейнік Орина
  14. Панкрашова Єлізавета
  15. Ситник Філіп
  16. Шишова Марія
Група № 10 
педагог Боцвіна Кристина Володимірівна
концертмейстер
  1. Губарева Діана
  2. Іванова Емілія
  3. Капустіна Аріна
  4. Костенко Уляна
  5. Кирмас Кіра
  6. Команзюк Анастасія
  7. Рождественська Мілана

 

Група № 11 
педагог Еткало Ольга  Олександрівна
концертмейстер Харченко Тетяна  Олександрівна
  1. Авдєєнко Майя
  2. Баташева Марія
  3. Безина Мирослава
  4. Горбунова Марія
  5. Єрохіна Ліза
  6. Іжевська Мія
  7. Івашура Стефанія
  8. Курашова Варвара
  9. Лесько Аліса
  10. Лопатченко Валерія
  11. Мезіна Любов
  12. Романішин Крістіна
  13. Скибицька Катерина
  14. Еткало Маргаріта
  15. Шепеленко Валерій
  16. Трушина Марія

 

 Група № 14 
педагог Топоркова Олена Валеріївна
концертмейстер Маркіна Ірина Юріївна
  1. Безугла Олеся
  2. Білінська Діана
  3. Волощенко Єва
  4. Гончар Лев
  5. Давиденко Розалія
  6. Дружиніна Варвара
  7. Ємельянов Родіон
  8. Козій Матвей
  9. Лисенко Софія
  10. Мандрика Поліна
  11. Матвієнко Ростислав
  12. Парамонова Еліза
  13. Прістер Мія
  14. Семененко Кіра
  15. Стороженко Ніка
  16. Стройкова Карина
  17. Суслова Кіра
  18. Усенко Євгенія
  19. Шевченко Ангеліна
Група № 15 
педагог Топоркова Олена Валеріївна
концертмейстер Маркіна Ірина Юріївна

 

  1. Бень Карина
  2. Грищенко Марія
  3. Губарь Єва
  4. Калантаєва Анастасія
  5. Ковалева Кароліна
  6. Коваленко Діана
  7. Лубяная Софія
  8. Мандзюк Софія
  9. Мельничук Марія
  10. Мірошниченко Ганна
  11. Ніконова Христина
  12. Нагорний Дмитро
  13. Полтавцева Аглая
  14. Прищепова Мілена
  15. Солодка Мирослава
  16. Тюріна Аня
  17. Хацько Міла

 

 Група № 17 
педагог Полєва Олена Володимирівна
концертмейстер Удалова Ніна Вадимівна
  1. Бондарєв Микита
  2. Гірник Валерій
  3. Клищ Елизавета
  4. Кієнко Валерія
  5. Леонов Юрій
  6. Манойло Марія
  7. Мурадян Анна
  8. Пономаренко Емілія
  9. Світлична Кіра
  10. Цанкова Олександра
  11. Торкот Олександра